Cieszące się popularnością trasy lotnicze

Mimo iż generalnie lubimy zwiedzać cały glob i śmiało da się stwierdzić, że cele naszych wypraw są ograniczone praktycznie wyłącznie przez budżet, z pewnością jest parę takich tras, jakie cieszą się największą popularnością.

Z tego powodu przewoźnicy ciągle modyfikują ilość przelotów, aby sprostać wymaganiom pasażerów.
Współcześnie istnieje mnóstwo różnych linii lotniczych. Dawniej w Polsce teoretycznie mówiło się wyłącznie o jednym przewoźniku, ale ostatnimi czasy na dobre zadomowiły się u nas

lot

Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com

liczne zagraniczne linie i powstało się parę zupełnie nowych, rodzimych ( więcej). Pomimo takiej różnorodności trasy lotów oferowane przez różnorodne przedsiębiorstwa niezwykle często się pokrywają. Bierze się to z tego, że świat ma wiele takich miejsc, które praktycznie wszyscy podróżni pragną odwiedzić: Egipt, Tunezja, Francja – da się długo tak wyliczać. Te regiony oraz wiele innych, o których tu nie napisano cieszą się wielką popularnością już od setek lat, dlatego nic dziwnego, iż kolejne pokolenia chcą przekonać się, co tak pociągało ich przodków w tych miejscach. Trasy lotów są zatem w całkiem sporym zakresie podobne, lecz to nie oznacza, iż przewoźnicy proponują praktycznie taki sam asortyment – różnią ich maszyny, standard obsługi, ceny, godziny przylotów i tym podobne.

trasy lotów

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak nie wszystkie podróżne lotnicze wiążą się z urlopem – czasem wręcz przeciwnie. Wiele z nas pracuje w innych krajach, zatem lata w celach zarobkowych (dodatkowe informacje). Czasem także takie podróże mają charakter rodzinny – gdy chcemy odwiedzić najbliższych żyjących za granicą.

Zadaje się, że taki charakter mają najczęściej loty Kraków Londyn – kilka lat temu wiele młodych osób opuściło Polskę, aby szukać swojej szansy w Anglii. Zazwyczaj największe natężenie takich lotów ma miejsce w grudniu.