Gdzie opłaca się pojechać na urlop? O czym pamiętać? Na co zwrócić uwagę?

Nikt z pewnością nie ma wątpliwości, iż najprędzej oraz najtaniej możemy latać samolotami. Ma to szczególne znaczenie jak często latamy, ale także jest ważne, gdy wybieramy się na wakacje. Okazyjne oferty linii lotniczych czasami są naprawdę ciekawe, trzeba jednak być czujnym, aby na nią trafić.

Wakacje w Barcelonie? Dlaczego nie. To niezwykłe miasto, piękne, z budowlami jak marzenie, z niesamowitymi ludźmi i przyjemnym, ciepłym klimatem. Tak się zdarza, że kilka razy w roku możemy już wybrać się tam po okazyjnej cenie, ponieważ na tej trasie często zdarzają się tańsze bilety. Gdy więc trasa Warszawa Barcelona loty potrafią być całkiem tanie, więc warto z tego skorzystać planują na przykład przyszłe wakacje.

wakacje

Autor: helmuthess
Źródło: http://www.flickr.com

To oczywiście, gdzie pojedziemy zależy od naszego budżetu i dostępnego czasu. Często jest tak, iż w roku jest mniej więcej miesiąc wolnego, ale oczywiście nie we wszystkich przypadkach (czytaj to). Poza tym pracujemy na różnych umowach, zapewne nie każdy ma klasyczną umowę o pracę, dlatego to również komplikuje sprawę. Jeśli nie mamy zbyt dużo czasu, nie mamy ochoty również wyjeżdżać zbyt daleko, najlepiej zostać w Europie. Z tego względu ciekawą opcją są tanie loty do Dublina.

morze

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com

Dublin bardziej kojarzy się z podejmowaniem pracy niż wakacjami, ponieważ sporo Polaków do tego kraju wyjeżdża za pracą, ale przecież to miasto jest niesamowicie Interesujące i na pewno warto się tam udać na wakacje (użyj tego linku). Co do tego nie powinno być wątpliwości, a gdy jeszcze jest możliwość kupna taniego biletu na samolot, to tym bardziej ta opcja zdaje się naturalna i polecana.